Головна | RSSВівторок, 21-09-2021, 15.21.02

Азовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня

Меню сайту
Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Категорії розділу
Новини сайту [17]
новини шкільного життя [131]
Теги
статті сайт наука і освіта на допомогу Новини сайту Міністерство освіти і науки ЗНО ВУЗи Києва ЗНО 2011 Підсумкові контрольні роботи Екзамен 2011 інформатика презентація фізика конспект Останній дзвоник пісня Сценарій Новий рік КВН День космонавтики презентації зарубіжна література Вчитель року директор конкурс Азовська ЗОШ весна зима свято Стрітення Безпека Вогонь Благодійний фонд Злагода день соборності України Незалежність 2010 Фантазія свята участь учнів школа Юнона хоровий фестиваль обласний фестиваль випускний вечір ТАБІР АЗОВСЬКІ ЧАЙКИ НОВИЙ РІК 2015
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ШКІЛЬНИЙ ТАБІР - 2016

ШКІЛЬНИЙ ТАБІР - 2016 

В Азовській ЗОШ І – ІІІ ст. 30 травня 2016 року розпочав роботу табір з денним перебуванням та вивченням англійської мови «Азовські чайки».

Директор табору Шиян С.М. Вихователі табору: Майфат О.Л., Тошева Н.М., Третякова Г.І., Матвієць С.М., Жданова І.С., Протасова К.Ю, Шиян Ю.В., Кирик Л.В., Єрмолаєва А.Д., вчителі англійської мови – Жарик Н.І., Бабич Г.О., Шиян С.М. обслуговуючий персонал табору: - медична сестра – Шевчук Г.М., кухар – Крижанівська І.О., техперсонал – Шпікерт К.С.

В таборі був установлений режим роботи, а саме:

8.00-8.15

НАРАДА ПРИ НАЧАЛЬНИКУ ТАБОРУ

8.15-8.30

ПРИЙОМ ДІТЕЙ

Сурма кличе всіх: «Пора!»

З добрим ранком, дітвора!

8.30-8.45

ЛІНІЙКА

На лінійку біжи швидко,

До сніданку уже близько!

8.45-9.00

ЗАРЯДКА

Всі шикуймось по порядку

Й дружно робимо зарядку!

9.00-9.15

ГІГІЄНІЧНА ПЕРЕРВА

Перед тим, як маєш їсти,

Перевір чи руки чисті?

9.15-9.45

СНІДАНОК

Всі за стіл! Дізнатись час!

На сніданок що у нас?

9.45-11.30

ЧАС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Всі в загонах позбирались,

Щось цікавого з англійської мови дізнались.

Потім будемо веселитись,

З друзями враженнями ділитись!

11.30-11.45

ГІГІЄНІЧНА ПЕРЕРВА

Ти за милом відправляйся

І водичкою вмивайся!

11.45-12.15

ОБІД

На обід йдемо ми дружно,

І ніхто вже не шумить.

За їдою видно зразу

Наш дитячий апетит.

12.15-12.30

ГІГІЄНІЧНА ПЕРЕРВА

Ми, коли кінчаємо їсти,

За столами у нас чисто.

Скрізь порядок наведемо,

На відпочинок всі підемо.

12.30-14.00

ГОДИНА ДОЗВІЛЛЯ,

ПРОГУЛЯНКА

СПОРТИВНА ГОДИНА

Не сумує в нас ніхто:

Тут і танці, і кіно,

І походи, й вікторини –

Всі розваги для дитини!

14.00

ПОХІД  ДОДОМУ

Знову сурма кличе нас,

Бо додому вже всім час.

Вдома сили набирайся,

Завтра в табір повертайся!

При таборі працювали і 3 мовні групи. Під час проведення годин англійської мови вчителями англійської мови були створені умови, щоб діти в ігровій та інтерактивній формі повторювали та пізнавали англійську мову. За 3 тижні діти вивчили різноманітні вірші та пісні, працювали на проектом «Ukraine is my Motherland», ставили виставу на англійській мові, дивилися на англійській мові мультфільми, а також працювали на з тренажерами – іграми на комп’ютерах.  Кожен день мав свою назву:

30.05

My New Family-

Моя сім’я

(знайомство з групою, виготовлення емблеми загону загонового куточка; розучування загонової і табірної пісні)

31.05

Biography Museum “I’ts me”

Знайомтеся, це – Я!

(виготовлення постерів)

 

01.06

The Day of childhood

День Дитинства

(конкурс малюнків на асфальті)

 

02.06

Song Day

Міні – концерт

(розучування та виконання пісень)

03.06

Lexical Festival

Лінгвістичний хіт – парад

(ігри, конкурси, ребуси)

06.06

Nature Calendar

Природній календар

(виготовлення постерів)

07.06

Travelling Day –

День мандрівок

(віртуальна гра – подорож “Tour around Britain”)

08.06

Art – Сlub

Арт – клуб

(конкурс талантів табору )

 

09.06

Around Europe

День Європи

(Подорож країнами Європи)

10.06

Cinema Day –

День кіно

(перегляд та обговорення мультфільмів)

 

13.06

My Motherland

Моя Батьківщина

(виготовлення постеру)

14.06

World of Animals

Тваринний світ

(конкурс малюнків)

15.06

Cartoons Day

День мультгероїв

(перегляд та обговорення мультиків)

 

16.06

Sport Day

День спорту

(виготовлення постеру)

17.06

Good-by Day –

День закриття табору

(участь у фінальному концерті, вручення сертифікатів)

Підсумком  роботи на заняттях англійської мови були різноманітні постери та малюнки дітей.

Окрім цього кожен день в таборі проходив згідно режиму роботи та планом роботи, і кожен день був чомусь присвячений.

30 травня – ДЕНЬ ЗАГОНУ

В цей день до табору прийшли  56 учнів.  Серед вихованців табору учень, який знаходиться під опікою - це Плосконос Роман, діти – інваліди – Матвієнко Яна, діти – переселенці – Александров Олег, Боронін Едуард, діти учасників АТО – Гросман Вікторія, а також діти з малозабезпечених, неповних та багатодітних сімей – Могуренко Валерій,  Звонарьов Артем, Мельник Ярослав, Гросман Вікторія, Муленко Тетяна, Москаленко Катерина, Гуменна Марія, Стук Данило, Норіна Софія, Мартинюк Віра, Шевченко Катерина, Яковець Валерій, Матіс Валентина, Щусь Вікторія, Северин Ольга, Шестерньова Тетяна. Вони були поділені на 2 загони. Дітям розповіли про плани табору на всю зміну, а також познайомили з режимом роботи табору. Діти самі вибрали назви загонів: загін «Rainbow - Веселка» та загін «Crazy Bees – Шалені бджілки».

Протягом дня діти вивчили девізи загонів, пісні загонів, малювали емблеми та готувалися до відкриття табору.

31 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ДИТИНИ

Ранок розпочався з зарядки та лінійки. Потім один загін відправився вивчати англійську мову, а інший мав можливість малювати газету на конкурс на кращу газету загону. Після обіду відбулося святкове відкриття табору. Після цього діти мали можливість перегляду мультфільмів в комп’ютерному класі.

01 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДИТИНСТВА

Цей день розпочався з лінійки на якій були підведені підсумки минулого дня та загони отримали завдання на новий день. Після годин англійської мови, де учні вивчали в ігровій формі вірші, пісні, а також повторювали різні граматичні правила, діти мали змогу прийняти участь у конкурсі малюнків на асфальті. Після обіду розпочалася конкурсна програма «Світ Дитинства».

02 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ПРИРОДИ

Цього дня діти мали можливість розгадувати загадки про природу, був організований конкурс малюнків на тему природи, діти провели екскурсію селищам з метою знахідки лікарських рослин, їх завдання було сфотографувати рослину, а потім знайти про неї інформацію в інтернеті та зробити постер та підписати рослини не лише українською мовою а і англійською мовою. Найкраще виконали завдання учні загону «Посмішка».

03 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СПОРТУ

День спорту був насичений різноманітними спортивними змаганнями та іграми. Вчителі організували різноманітні цікаві спортивні естафети. Після естафет діти з задоволенням відпочивали під час перегляду мультфільмів.

06 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ БАНТИКІВ

Цього дня до табору всі повинні були прийти в бантику. Хто забув про правило, швиденько знаходив вихід з положення. Найбільше бантиків в цей день мала Усова Соффія. Також в цей день Шиян С.М. організувала майстер клас по виготовленню бантиків у техніці канзаші. Всі діти мали можливість власноруч виготовити квітку та подарувати своїм друзям.

07 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ МАНДРІВОК

В  цей день відбулася віртуальна екскурсія «Визначними місцями Великої Британії». Діти познайомилися ближче з визначними місцями та створили постери про країну, після обіду їх чекала ігрова програма «Веселий експрес», а також майстер клас від майстра із Запоріжжя по виготовленні ляльки мотанки Богомольської О.М.

08 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ТАЛАНТІВ ТАБОРУ

В цей день кожен вихованець табору проявив  свої таланти. Кожен вихованець підготував разом чи з товаришем номер. Тут були і пісні і яскраві хореографічні номери і душевні вірші, а також поробки та малюнки. Всі діти отримали грамоти.

09  ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЄВРОПИ

В  цей день був організований квест «Подорож європейськими країнами», під час якого діти мали можливість краще познайомитися з країнами, виконати завдання на англійській мові і остаточно отримати слово, яке було закодоване і в цьому приміщенні  якщо вірно розгадане слово і перекладене на українську діти отримали солодкий приз. Варто відмітити, що першими з завданнями упоралася команда молодших школярів.

10 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

В цей день була проведена ігрова програма «Порятунок», яку підготували та провели самі діти Усова Софія, Погребняк Анастасія, Глазкова Мілана. Діти з захопленням надавали першу медичну допомогу, а також в цей день для молодших школярів був проведений тренінг за програмою «Вчимося жити разом».

13 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ВВІЧЛИВОСТІ.

В цей день діти приймали участь у ігровій програмі «Чарівні слова» та конкурсі малюнків, а також в цей день був проведений Шиян С.М. майстер клас з виготовлення ляльки –травниці.

14 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

В цей день учні змагалися у конкурсі малюнків «Брати наші менші» та приймали активну участь у стартінейджері «Танцювальний зоопарк».

15 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ НАВПАКИ

Діти приймали участь у ігровій програмі «Несподіванка». Діти мали можливість перевтілити себе в різних казкових персонажей, позмагатися в різноманітних конкурсах та естафетах, а також поспівати пісень.

16 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ФАНТИКІВ

В цей день діти зібрали всі фантики з цукерок, які вони вживали на протязі табірної зміни та утворили гірлянди. Молодші школярі зробили кожен окремо свою гірлянду, а старші одну велику. Кожен загін презентував свої витвори склавши самостійно вірші для цього.

17 ЧЕРВНЯ –  ЗАКРИТТЯ ТАБОРУ

      Цього дня відбулося святкове закриття табору. Діти вишикувалися на святкову лінійку, під час якої подякували всім працівникам табору, отримали сертифікати за участь у мовному таборі, а також співали англійські пісні та танцювали. А потім діти мали можливість відвідати смачний суп, який був приготовлений на кострі, а також смачні сосиски та солодощі. Після цього діти організували конкурс малюнків «Моє враження від табору». Лагерна зміна скінчилася, і діти з задоволенням говорили, що будуть чекати з нетерпінням наступного року.

    

 

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
YouTube
Годинник
Форма входу
Афоризми
Друзі сайту
Презентації для дітей

«Методичний портал»

talschool-music
 Заступник з виховної роботи
.
Архів записів
Новини сайту [17]
новини шкільного життя [131]